Serdecznie witamy w Capitolium. Państwa cele to nasze zlecenie.

Wypłacalność, rating, bezpieczeństwo planowania – to w dzisiejszych czasach ważne składniki sukcesu. Faktor pomaga Państwa firmie pozytywniej kształtować i definiować te składniki, dzięki temu, że wykupuje on jej nieprzeterminowane wierzytelności, natychmiastowo płacąc za nie cenę, stanowiącą dużą część tej wierzytelności – bez uciążliwego i kosztownego czekania na należność.

Oto zalety takiego rozwiązania:

Wypłacalność – Należność wypłacana jest natychmiastowo i firma nie musi czekać na jej wpływ; tym samym nawet długie okesy płatności przestają być dla Państwa problemem.

Bezpieczeństwo – faktor bierze na siebie całkowite ryzyko nieściągalności Państwa wierzytelności; oznacza to bezpieczeństwo każdej przyszłej transakcji.

Oszczędność kosztów administracyjnych – teraz możecie się Państwo skoncentrować wyłącznie na prowadzeniu działalności. Faktor dba o kontrolę wypłacalności i wiarygodności Państwa kontrahentów, rozliczenia z dłużnikami, monitowanie oraz zarządzanie wierzytelnościami.

Tańsze kredytowanie – więcej środków własnych na koncie zmniejsza nie tylko ciężar odsetkowy, ale polepsza jednocześnie rating Państwa firmy i tym samym warunki kredytowania.

Wykorzystanie korzyści skonta – płacąc swoim wierzycielom zawsze w terminie, oszczędzacie Państwo 2-4% skonta.

Chętnie stworzymy wspólnie strategię faktoringową, która najlepiej pasuje do Państwa firmy.

Kontakt

Capitolium sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 76/78 lok. 312
80-244 Gdańsk
tel. /fax: 58 341 93 32
tel. kom.: 530 998 868

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Wyślij zapytanie

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytanie lub chcesz nawiązać współpracę zapraszamy do wypełnienia formularza.

* - pola obowiązkowe

Proszę wypełnić pola zaznaczone na czerwono

Nieprawidłowy adres email