Serdecznie witamy w Capitolium. Państwa cele to nasze zlecenie.

Serdecznie witam w Capitolium!

Niedawno obchodziliśmy rok istnienia spółki Capitolium. Była to okazja do przeprowadzenia analizy ostatnich dwunastu miesięcy, zestawienia zamierzeń i celów, które zostały zrealizowane z tymi czekającymi na realizację. Był to też czas aktualizacji strategii dalszego rozwoju spółki.

W wyniku doświadczeń ostatniego roku skoncentrowaliśmy się przede wszystkim na relacjach Business-to-Business. To właśnie w tym zakresie odkryliśmy dla siebie niszę, którą coraz holistyczniej wypełniamy. Nasze działana kierujemy zatem do firm zainteresowanych kompleksowymi rozwiązaniami ubezpieczeniowymi i finansowymi. Integralną częścią naszej oferty jest obsługa prawna i organizacyjna zakładów pracy tworzących pracownicze programy emerytalne (PPE) oraz przedstawianie zindywidualizowanych rozwiązań z zakresu dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych.

W ramach procesu negocjacyjnego towarzyszącego wprowadzaniu PPE, ściśle współpracujemy z reprezentantami interesów pracowniczych. To wynik chęci przestrzegania standardów obowiązujących na rynku zachodnioeuropejskim, głównie niemieckim, z którym utrzymujemy częste kontakty.
Doprowadza to do coraz większej rozpoznawalności Capitolium wśród przedstawicieli rodzimych organizaji związkowych, którzy doceniają nasze zaangażowanie na rzecz idei emerytur pracowniczych.

Ostatni rok przyniósł również otwarcie przedstawicielstwa w Niemczech oraz rozpoczęcie współpracy z ATLANTICLUX Lebensversicherung S.A. z Luksemburga, firmą o utrwalonej pozycji na największych rynkach europejskich, którą planujemy zachęcić do wejścia na rynek polski.

Nieprzerwanie podkreślamy zatem polską przynależność do europejskiej wspólnoty ekonomiczno-politycznej, wpisaną nie tylko w logotyp Capitolium, ale i w credo spółki.

Zapraszam do dalszej współpracy wszystkich utożsamiających się z naszymi zasadami, jak i chcących czerpać z nich korzyści.

Gdańsk, luty 2011.

Z życzeniami pomyślności
Krzysztof Mederski
Prezes Zarządu Capitolium

Kontakt

Capitolium sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 76/78 lok. 312
80-244 Gdańsk
tel. /fax: 58 341 93 32
tel. kom.: 530 998 868

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Wyślij zapytanie

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytanie lub chcesz nawiązać współpracę zapraszamy do wypełnienia formularza.

* - pola obowiązkowe

Proszę wypełnić pola zaznaczone na czerwono

Nieprawidłowy adres email