Serdecznie witamy w Capitolium. Państwa cele to nasze zlecenie.

To, co wyróżnia Capitolium, to nasze całościowe podejście do spraw rynku finansowego.

Nie jesteśmy związani poszczególnymi produktami, czy instytucjami. W sposób nieograniczony wykorzystujemy dla Państwa rozległe możliwości, jakie daje nam rynek, tak by stworzyć indywidualną ofertę, nie idąc przy tym na żadne kompromisy w kwestii rentowności proponowanych rozwiązań.

Wyznajemy zasadę, że planowanie finansów to planowanie życia. Jest to całościowe i zorientowane na poszczególne okresy życia Klienta doradztwo, które składa się z następujących składników:

Gromadzenie informacji
Podczas pierwszego spotkania z Klientem wspólnie wypracowujemy jego osobiste cele i życzenia. Sporządzamy jednocześnie spis istniejących przychodów, zobowiązań oraz wszelkich przepływów pieniężnych, które mają wpływ na finansową i osobistą sytuację Klienta.

Przygotowanie i przedstawienie ekspertyzy
Całościowo rozważamy i analizujemy wszystkie składniki mienia Klienta, sprowadzając jednocześnie do wspólnego mianownika aspekty wypłacalności, majątku, podatków oraz zysku i ryzyka.

Tworzenie indywidualnej strategii
Omawiamy z Klientem możliwości wzmocnienia odkrytych podczas ekspertyzy ewentualnych słabych punktów. Wskazujemy konkretne i obiektywne propozycje wydajnej strukturyzacji majątku odpowiadającej osobistym celom i potrzebom bezpieczeństwa Klienta.

Wsparcie w fazie realizacji
Pomagamy Klientowi w realizacji strategii, przedstawiając najlepsze w jego sytuacji produkty i usługi finansowe.

Aktualizacja
W związku z tym, że planowanie finansowe to swoista nawigacja przez poszczególne okresy życia, wskazane jest wykonywanie regularnych aktualizacji w przypadkach zmieniających się okoliczności, takich jak na przykład rozpoczęcie działalności gospodarczej, ślub, pojawienie się dziecka, zaistnienie zmian podatkowych itd.

Kontakt

Capitolium sp. z o.o.
al. Grunwaldzka 76/78 lok. 312
80-244 Gdańsk
tel. /fax: 58 341 93 32
tel. kom.: 530 998 868

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Wyślij zapytanie

Formularz kontaktowy

Jeśli masz pytanie lub chcesz nawiązać współpracę zapraszamy do wypełnienia formularza.

* - pola obowiązkowe

Proszę wypełnić pola zaznaczone na czerwono

Nieprawidłowy adres email